22 lipca, 2024

Zamieszkaj Blog

Wykończenia, remonty, pomysły na wnętrze!

Comodo Meble a trendy wnętrzarskie 2021

2 min read

Rok 2021 we wnętrzach charakteryzuje się głównie spokojem, powrotem do natury, a przede wszystkim jakością.

W czasach gdy w wielu aspektach życiowych napotykamy ograniczenia, nasz dom czy mieszkanie, staje się dla nas swojego rodzaju ostoją i oazą, w której spędzamy znacznie więcej czasu niż w latach ubiegłych. Wizualizacje Comodo Meble pomogą Ci zapoznać się z obecnymi trendami oraz ocenić, czy zaprojektowane wnętrze jest tym, o którym marzysz.
Po burzliwym ubiegłym roku w tym sezonie uznanie zyskuje minimalizm oraz styl japandi, czyli nurty kierujące się zasadą “less is more”. To trendy wprowadzające do naszych wnętrz naturę i stonowane kolory, a przede wszystkim reprezentujące ekologiczne podejście do świata. Stawia się więc na meble wysokiej jakości i nie toleruje się sezonowości.

Comodo Meble a trendy wnętrzarskie 2021

Warte uwagi jest również całkowite przeciwieństwo zaprezentowanych powyżej styli – maksymalizm to trzeci trend wnętrzarski obecny tego roku.

Nie chodzi tu jednak o przepych i nadmierną ilość zdobień, ale o umiejętne połączenie wzorów, kolorów czy kształtów, które w całości będą tworzyć niebanalną całość. Z pozostałymi stylami łączy go jednak jedna ważna kwestia – jakość – to cecha, która przeplata się we wszystkich trendach tego roku. Wybierając meble warto więc zwrócić uwagę na materiał i sposób wykonania, by móc cieszyć się nimi dłużej niż przez jeden sezon. Dlatego wychodzimy naprzeciw obecnym trendom i jako Comodo Meble oferujemy usługi produkcji mebli, które dopasowane są do Ciebie i do panujących trendów. Dbamy o Twój projekt od początku do końca, bo oprócz projektowania i wykonywania mebli, zajmujemy się również wizualizacją wnętrz. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla Was wizualizację mieszkania w wybranym przez Was stylu, a następnie wykonać solidne meble, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalnego klimatu. Używamy materiałów najwyżej jakości i pragniemy, by przestrzeń Waszego mieszkania została praktycznie wykorzystana.