9 lutego, 2023

Zamieszkaj Blog

Wykończenia, remonty, pomysły na wnętrze!

Pielęgnacja dłoni, stóp i paznokci w ofercie Kliniki Urody

2 min read

Manicure to sposób na zadane dłonie i paznokcie, a w myśl starego przysłowia – jak cię widzą, tak cię piszą, stają się wizytówką właściciela.

Dłonie trudno ukryć w codziennym kontakcie, a ponadto są narażone na szereg szkodliwych czynników. W salonach kosmetycznych zabieg ten jest jedną z najczęściej wybieranych usług. Polega on na uzyskaniu za pomocą pilnika pożądanego kształtu paznokcia, usunięcia skórek, wykonania peelingu i masażu dłoni oraz np. pokrycie paznokcie lakierem. Dużą grupę stanowią klienci, którzy decydują się na pozostawienie paznokci w naturalnym kształcie – dla nich dedykowana jest oferta manicure klasyczny lub japoński. Z bogatej oferty, każda zainteresowana osoba znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.
Pielęgnacja dłoni, stóp i paznokci w ofercie Kliniki Urody

Manicure japoński, czyli sposób na zadbane dłonie

Datuje się, że manicure japoński znany był już 400 lat temu, a zapoczątkowały go bogate damy z Japonii, które szukały sposobu na piękne i błyszczące paznokcie. Obecnie zabieg ten jest jedną z wielu ofert w gabinetach kosmetycznych i cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Bardzo często określa się go jako SPA dla paznokci. Jego podstawą jest wcieranie w płytkę paznokci pudru i pasty, co nadaje paznokciom zdrowego wyglądu i połysku. Dzięki czemu całe dłonie prezentują się niezwykle elegancko i sprawiają wrażenie zadbanych. Zaleca się, aby zabieg był regularnie powtarzany z częstotliwością co trzy tygodnie. Przeciwskazaniem do tego typu zabiegu jest uszkodzona płytka paznokcia lub stany zapalne i grzybicze. Oferta manicure japońskiego oraz innych rozwiązań związanych z pielęgnacją dłoni znajduje się na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/pielegnacja-dloni-stop-i-paznokci/manicure/manicure-japonski. Oprócz szczegółowych propozycji można znaleźć tam także wiele innych informacji oraz propozycji tego, jak zatroszczyć się o swoje dłonie, stopy i paznokcie, a także inne części ciała.