24 kwietnia, 2024

Zamieszkaj Blog

Wykończenia, remonty, pomysły na wnętrze!

Proste porady, aby jak najlepiej wykorzystać pobyt w hotelu

4 min read

Ważne jest, aby wiedzieć, w co się pakujesz, zanim zarezerwujesz hotel.

To dlatego, że hotele są drogie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać pobyt w hotelu. Więc czytaj dalej!Jeśli jesteś członkiem programu lojalnościowego lub dużo podróżujesz, spróbuj dołączyć do hotelowego programu lojalnościowego. Możesz zdobywać punkty i wykorzystywać je na nadchodzące pobyty. Możesz również zdobywać mile lotnicze, jeśli hotel jest partnerem programu dla osób często podróżujących. Sprawdź na stronie internetowej linii lotniczej lub hotelu, do czego się kwalifikujesz.Chociaż wiele hoteli ma określone pokoje, w których można przebywać ze zwierzętami, nigdy nie zakładaj, że Twój hotel będzie taki miał bez wcześniejszego zbadania. Zadzwoń do nich z wyprzedzeniem, aby sprawdzić, czy są, nawet jeśli witryna, na której się znajdują, mówi tak. Zapytaj o ich politykę dotyczącą zwierząt. W wielu hotelach obowiązują ograniczenia dotyczące rasy i wielkości zwierząt domowych.Rezerwuj masaże jak najwcześniej. Najlepsze masażystki są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem.Rezerwując pokój, dostaniesz dokładnie to, czego chcesz. Jeśli chcesz mieć dobry widok, upewnij się, że go masz. Jeśli chcesz być z dala od basenu, upewnij się, że to również. Proste porady, aby jak najlepiej wykorzystać pobyt w hotelu

Spójrz na układ hotelu przed telefonem lub rezerwacją, aby mieć dobry pomysł, czego się spodziewać.Jeśli nie zależy Ci na konkretnym hotelu, spróbuj skorzystać z witryny takiej jak Hotels.com.

Tego typu witryny umożliwiają składanie ofert, a następnie zwracanie listy hoteli w Twoim przedziale cenowym. Jedyną wadą jest to, że mogą nie ujawnić, który hotel zarezerwowałeś, dopóki nie zobowiążesz się tam pozostać.Jeśli zapomnisz zabrać ze sobą przybory toaletowe, personel sprzątający hotelu może być w stanie Ci pomóc. Większość hoteli zapewnia oczywiście mydło, szampon i odżywkę, ale mogą również mieć pod ręką szczoteczki do zębów, pastę do zębów, grzebienie, maszynki do golenia i inne niezbędne przedmioty dla tych, którzy o nie poproszą. Wiele z nich dostarcza nawet suszarki do włosów w pokoju, więc nie musisz zabierać ze sobą własnych.Aby zaoszczędzić pieniądze podczas podróży z dużą rodziną, wybierz hotel, który oferuje bezpłatne śniadanie. Nawet jeśli jest to tylko taryfa kontynentalna, oszczędzasz znaczną ilość pieniędzy, eliminując konieczność płacenia za ten jeden posiłek każdego dnia w drodze.Należy pamiętać o godzinach zameldowania i wymeldowania w hotelu, w którym się zatrzymujesz. Jeśli przyjedziesz zbyt wcześnie, Twój pokój może nie być gotowy i być może będziesz musiał poczekać kilka godzin, aby uzyskać do niego dostęp. Jeśli nie wymeldujesz się w wyznaczonym czasie, możesz zostać obciążony opłatą za dodatkowy dzień. Znajomość zasad hotelu dotyczących godzin zameldowania i wymeldowania może oszczędzić ci irytacji.Jeśli martwisz się o pluskwy, najpierw zajrzyj do łazienki. To jest miejsce, w którym najmniej ich znajdziesz. To sprawia, że ​​jest to idealne miejsce na schowanie bagażu, gdy sprawdzasz resztę pokoju pod kątem pluskiew. Zazwyczaj jest to wygodne miejsce, w którym małe dzieci mogą też chwilę posiedzieć.Czy palisz papierosy? Jeśli tak, ważne jest, aby z wyprzedzeniem zapoznać się z obowiązującymi w hotelu zasadami dotyczącymi palenia. Wiele miejsc ma specjalne pokoje tylko dla palących. Zapytaj o te pokoje, jeśli jesteś palaczem. Niektóre hotele naliczają wysokie kary, jeśli znajdą jakiekolwiek dowody na to, że paliłeś w pokoju dla niepalących, więc upewnij się, że przestrzegasz hotelowych zasad dotyczących palenia.Teraz masz kilka wskazówek, jak dostać się do dobrych hoteli. Powinieneś ponownie przejrzeć ten artykuł, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać te wskazówki. Będziesz czuć się komfortowo, wiedząc, że korzystając z powyższych wskazówek, możesz uzyskać bardzo dużo.