2 grudnia, 2022

Zamieszkaj Blog

Wykończenia, remonty, pomysły na wnętrze!

Bramy garażowe segmentowe – przegląd

3 min read

Osoby regularnie odwiedzające naszą stronę internetową, jak również te, które są naszymi konsumentami zapewne doskonale wiedzą, że stale poszerzamy nasz asortyment, dostosowując go nie tylko do regularnie zmieniających się realiów rynkowych, ale także – a może przede wszystkim – do preferencji naszych klientów.

Nasza przygoda rozpoczęła się od wysokiej jakości okien, potem przyszedł czas na drzwi klasy Premium, natomiast w chwili obecnej nasze portfolio może poszczycić się także wykonanymi wyłącznie z najlepszych materiałów bramami garażowymi, również w wersji segmentowej! To właśnie z nich postanowiliśmy uczynić głównych bohaterów naszego dzisiejszego wpisu.

Z naszych analiz specyfiki rynku jasno wynika, iż to właśnie wariant segmentowy bram garażowych cieszy się wśród konsumentów największym zainteresowaniem. Nie powinno to dziwić, bowiem wyroby takie nie tylko są relatywnie niedrogie, ale także doskonale zabezpieczają wnętrze obiektu przed nieproszonymi gośćmi. Obecnie są one także wykonywane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu ryzyko, że doznają one deformacji na skutek uszkodzeń mechanicznych czy też długotrwałej ekspozycji na szkodliwe warunki atmosferyczne jest znacznie niższe niż miało to miejsce jeszcze do niedawna. Warto także nadmienić, że produkty te można poddać dodatkowej personalizacji, co oznacza, że konsument może samodzielnie wybrać kolor tak segmentów jak i ramy, dostosować do swoich oczekiwań oraz stylu budynku elementy dekoracyjne oraz klamki, jak również pokusić się o dodatkowe elementy zabezpieczające, takie jak na przykład dodatkowy zamek czy elementy przeciwwyważeniowe.

Ogromnym plusem segmentowych bram garażowych jest fakt, iż ich rama zajmuje relatywnie niewiele miejsca, szczególnie w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami.

Po otwarciu, segmenty podróżują ku górze po specjalnej prowadnicy, aby finalnie znaleźć się w górnej części konstrukcji podwieszonej pod sufitem przestrzeni, w której składujemy niepotrzebne już przedmioty, narzędzia, czy też parkujemy samochód. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby omawiany wyrób wyposażyć dodatkowo w specjalny silnik, dzięki któremu nie będziemy musieli już własnoręcznie opuszczać i otwierać bramy – zrobi to za nas dodane do systemu urządzenie! Pragniemy także dodać, że popularność segmentowych bram garażowych wynika po części także z faktu, iż oferują one konsumentom niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. Oznacza to, że nawet jeżeli zdecydujemy się produkt z najwyższej półki, nie wydrenuje on nadmiernie naszego portfela, a dodatkowo będziemy mogli mieć pewność, że po jego zamocowaniu we wnęce przez ekspertów oraz późniejszym regularnym konserwowaniu, wyrób będzie nam służył przez długie lata, skutecznie opierając się ekspozycji na niejednokrotnie niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Jeżeli Państwo również chcieliby wejść w posiadanie takiej bramy, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy to udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji, jak również krok po kroku przeprowadzą przez procedurę składania zamówienia.