24 lutego, 2024

Zamieszkaj Blog

Wykończenia, remonty, pomysły na wnętrze!

Proste sposoby skutecznego korzystania z iPada

3 min read

Trudno byłoby polemizować z tym, że iPad to świetna technologia.

Jest przenośny, wielofunkcyjny i łatwy w użyciu z odpowiednimi informacjami. Znalezienie tych informacji może jednak czasami być trudne, ponieważ istnieje wiele różnych źródeł, do których można się zwrócić z czasami mylącymi wskazówkami. Ten artykuł to świetne miejsce na rozpoczęcie. Poniżej wymieniliśmy niektóre z najlepszych wskazówek w łatwym do odczytania formacie i łatwo dostępne.Możesz uzyskać dostęp do zdalnego serwera za pomocą VPN. Jeśli chcesz nawiązać połączenie VPN z iPadem, przejdź do zakładki sieci w ustawieniach i aktywuj funkcję VPN. W tym momencie wystarczy wprowadzić żądane informacje, w tym adres serwera treh. Jeśli nie masz pewności co do adresu serwera, skontaktuj się z administratorem sieci.Przejdź do ustawień, przejdź do „ogólne” i przesuń przełącznik boczny na „zablokuj orientację”. Zazwyczaj jest to wyciszone, ale może to być niezwykle niewygodne. Na przykład, jeśli próbujesz czytać na iPadzie, ekran może się ciągle obracać, powodując pewną frustrację. Napraw to z wyprzedzeniem.Do iPada nie jest dołączona instrukcja obsługi, ale czasami warto ją mieć. Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak ustawić konkretną funkcję na iPadzie, pomocna może być instrukcja obsługi. Aby otrzymać kopię, po prostu odwiedź witrynę Apple. Znajdziesz tam wersję PDF, którą można łatwo pobrać.Nie wybieraj automatycznie najnowszej wersji. Proste sposoby skutecznego korzystania z iPada

Może się okazać, że pożądane funkcje znajdują się w starszych wersjach, a okaże się, że starsze wersje są znacznie tańsze.

Porównaj i dowiedz się, która wersja iPada najbardziej Ci odpowiada, a możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.Zostań zapalonym czytelnikiem e-booków z iPadem. Oczywiście będzie już miał dla ciebie kilka darmowych książek; jest w stanie importować i wyświetlać ebooki praktycznie z każdego miejsca! Formaty mogą być ograniczone, więc znajdź witrynę oferującą kompatybilne opcje i zacznij czytać wszystkie książki, które kurzą się na Twojej liście rzeczy do zrobienia!Jeśli masz ostatnio zakupione aplikacje ze sklepu z aplikacjami, które chcesz ukryć, jest to całkiem proste! Otwórz App Store i kliknij zakładkę „kupione” na dole ekranu. Powinien dać ci listę aplikacji i wybrać tę, którą chcesz ukryć. Przesuń palcem po aplikacji lub w prawo nad nią, a teraz powinna być wyszarzona nad przyciskiem „zainstalowane”. Pojawi się czerwony przycisk i będziesz mieć teraz możliwość ukrycia aplikacji.Korzystaj z folderów. Aby to zrobić, po prostu dotknij i przytrzymaj aplikację, aż aplikacja się trzęsie. Gdy to zrobisz, przeciągnij tę aplikację na ikonę i zwolnij. Spowoduje to utworzenie folderu zawierającego obie Twoje aplikacje. Nazwa folderu będzie zależeć od kategorii aplikacji. Jeśli jednak nie podoba Ci się ta nazwa, możesz ją zmienić.Przycisk „.com” na iPadzie umożliwia wielozadaniowość. Większość ludzi wie o przydatnym przycisku „.com”, który ułatwia wpisywanie adresów internetowych, ale może znacznie więcej. Jeśli witryna, do której zmierzasz, kończy się na „.net” lub „.edu”, po prostu przytrzymaj przycisk „.com”, a zobaczysz kilka nowych opcji.iPad to świetny wynalazek, który poprawia doświadczenia biznesowe wielu osób, a także służy jako świetne narzędzie do użytku osobistego. Poznanie iPada od środka i na zewnątrz może czasem być frustrujące, ale kilka prostych wskazówek może pomóc. Masz teraz pod ręką te wskazówki. Wypróbuj je i ciesz się swoim nowym iPadem!