26 września, 2023

Zamieszkaj Blog

Wykończenia, remonty, pomysły na wnętrze!

Proste wskazówki dotyczące udanej procedury chirurgii plastycznej

3 min read

Chirurgia plastyczna to nie tylko sprawa jednowymiarowa.

Może się wydawać, że dokonujesz tylko fizycznej zmiany w swoim ciele. Ryzyko i korzyści są dwojakie. Istnieje ryzyko zarówno dla Twoich finansów, jak i zdrowia. Są też korzyści zarówno dla twojego wyglądu, jak i twojej samooceny. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmaksymalizować dywidendy, jednocześnie minimalizując swoje wady.Patrząc na jakikolwiek rodzaj chirurgii plastycznej, powinieneś rozejrzeć się po okolicy. Osoby, które przechodzą operację bez uprzedniego wykonania tego zabiegu, często częściej cierpią z powodu złej jakości chirurga. Porozmawiaj z co najmniej 4 lub 5 profesjonalistami przed zamknięciem gabinetu, aby zapewnić jakość.Porozmawiaj ze swoim chirurgiem o wszelkich antybiotykach, które możesz potrzebować. Aby zminimalizować ryzyko powikłań związanych z infekcjami, wielu lekarzy zaleca pacjentom rozpoczęcie antybiotykoterapii przed operacją. Uzyskaj drugą opinię, jeśli twój chirurg nie planuje przepisać antybiotyków.Jeśli rozważasz operację powiększenia piersi, przed kontynuowaniem powinnaś rozważyć wszystkie zagrożenia związane z jakąkolwiek operacją. Jedną z najczęstszych skarg pacjentek, które przeszły operację powiększenia piersi, jest utrata czucia w okolicy brodawki sutkowej. Aby zmniejszyć ryzyko, przed zabiegiem omów swoje obawy z chirurgiem plastycznym.Upewnij się, że przeprowadzasz badania dotyczące każdego chirurga, którego rozważasz. Zobacz, gdzie chodzili do szkoły i sprawdź, czy otrzymali jakieś nagrody lub zostali w jakikolwiek sposób ukarani. Niemożliwe jest podjęcie świadomej decyzji, którego chirurga użyć, jeśli nie weźmie się pod uwagę tych czynników.Rozważ operację plastyczną za granicą. Chirurgia plastyczna w Stanach Zjednoczonych może kosztować dwa lub trzy razy więcej niż w Indiach. Lekarze w wielu krajach są tak samo dobrze wyszkoleni jak lekarze amerykańscy, a czasem nawet lepiej. Czym jest trening EMS?

Zbadaj klinikę i lekarza, którego planujesz użyć, w USA lub za granicą.Dowiedz się, jakie preparaty będziesz musiał podjąć przed zabiegiem pooperacyjnym.

Niektóre operacje kosmetyczne, takie jak powiększanie piersi, wymagają zażycia leków lub kremów po zabiegu. Dobrze jest zapoznać się z opieką pooperacyjną przed zabiegiem. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić po zabiegu, jest wyczerpanie się po produkty.Chociaż nigdy nie chciałbyś wybrać chirurga kosmetycznego wyłącznie na podstawie ceny, nie ma nic złego w robieniu zakupów wśród wykwalifikowanych chirurgów. Jeśli masz krótką listę chirurgów, których rozważasz, omówienie z każdym z nich opcji cenowych może pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji.Możesz mieć jakiś konflikt ze swoim chirurgiem, ponieważ odmawia on wykonania zabiegu za Ciebie. Prawdopodobnie jest ku temu dobry powód, a oni dbają o Twoje najlepsze interesy. Słuchaj ich. Jeśli chcesz, poszukaj drugiej opinii u innego lekarza.Dobrym pomysłem jest przeprowadzenie badań i poświęcenie czasu na sprawdzenie, ile różni chirurdzy pobierają opłaty za tę samą procedurę. Niektórzy zaoferują dopasowanie cen; musisz jednak upewnić się, że lekarze przeszli takie samo szkolenie i mają podobne umiejętności. Jeśli okaże się, że ktoś porównywalny oferuje niższe stawki niż wybrany chirurg, porozmawiaj o tym z nim, aby zobaczyć, czy obniży cenę.Prawidłowo wykonana chirurgia plastyczna jest opłacalną inwestycją w szczęśliwszą, atrakcyjniejszą, a być może nawet zdrowszą osobę. Źle wykonana operacja kosmetyczna może kosztować wiele cennych dolarów, a nawet zdrowie. Pamiętaj o pomysłach i radach z poprzednich akapitów, aby upewnić się, że otrzymujesz to, czego chcesz.