22 lipca, 2024

Zamieszkaj Blog

Wykończenia, remonty, pomysły na wnętrze!

Proste strategie marketingu wideo i tajemnice, których potrzebujesz teraz

3 min read

Prowadzenie biznesu jest teraz zupełnie inne niż kiedyś.

Kiedyś do promocji Twojej firmy wystarczały tradycyjne metody reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne i radiowe. Jednak już tak nie jest. Teraz założenie firmy w Internecie ma kluczowe znaczenie, a ponieważ miliony ludzi oglądają filmy online, ważne jest, abyś używał filmów również w swojej firmie. Poniższy artykuł zawiera wskazówki, jak wykorzystać marketing wideo w kampanii biznesowej.Nie zakładaj, że marketing wideo musi polegać na tworzeniu wirusowych filmów. Wirusowe filmy wideo to świetne narzędzie marketingowe dla niektórych odbiorców, ale pamiętaj, że Twoja nisza może nie oglądać i udostępniać wirusowych filmów. Poza tym nie wszystkie filmy wirusowe przedstawiają pozytywny wizerunek promowanej marki.Powinieneś stworzyć film, aby udokumentować swój typowy dzień w pracy, aby dać klientom wyobrażenie o tym, jak produkty są tworzone i wysyłane. Przedstaw swoich współpracowników, pokaż swoje miejsce pracy i postępuj zgodnie z różnymi krokami, przez które przechodzisz, aby zrealizować zamówienie. Celem tego krótkiego dokumentu jest przekonanie widzów, że jesteś godnym zaufania profesjonalistą.Postaraj się stworzyć film o profesjonalnym wizerunku. Oznacza to, że należy unikać korzystania z efektów dostępnych w programach, takich jak Windows Movie Maker i inne podstawowe oprogramowanie. Proste strategie marketingu wideo i tajemnice, których potrzebujesz teraz

Uprość edycję, po prostu wycinając lub rozpuszczając na czarnym ekranie, zamiast używać standardowych efektów edycyjnych.Kiedy tworzysz film w celach marketingowych, widz musi Ci uwierzyć.

Wszystko, co jest sfałszowane w filmie, czy to Twoje tło, czy zachowanie, odrzuci je. Jeśli chcesz, aby uwierzyli w to, co próbujesz im powiedzieć, bądź szczery, przejrzysty i wyjdź jako ciepły i przyjazny.Nawet jeśli próbujesz wypromować firmę, dobrym pomysłem jest trochę osobiste podejście do dostarczania wideo. Oznacza to, że możesz dzielić się osobistymi historiami, które mogą pomóc Ci połączyć się z innymi. Upewnij się, że zachowujesz profesjonalizm, ponieważ w przeciwnym razie możesz stracić użytkowników.Filmy instruktażowe dla Twoich produktów to zawsze świetny pomysł. Będziesz rozwiązywać problemy zarówno swoich obecnych klientów, jak i swoich klientów.Korzystając z marketingu wideo, aby zwiększyć ruch w witrynie, musisz pamiętać, z kim rozmawiasz. Twoja publiczność jest kluczowa. Musisz kierować swoje filmy do określonej grupy odbiorców, a zauważysz, że staną się oni bardziej zaangażowani, zainteresowani i bardziej prawdopodobne, że Twój marketing wideo odniesie sukces.Ludzie uwielbiają udostępniać filmy, więc używaj ich zamiast wszelkiej innej korespondencji, w którą obecnie się angażujesz. Jeśli planujesz ogłosić coś wielkiego, zrób to na wideo! Chcesz odpowiedzieć na zapytanie klienta? Jeśli możesz, upublicznij to w filmie. Im więcej filmów zrobisz, tym lepiej.Musisz wymyślić ton swoich filmów online i upewnić się, że pozostanie on spójny. Śmieszny, śmieszny filmik może być równie udany, jak film instruktażowy. Musisz zastanowić się, co oferujesz swoim klientom, a także dokładnie, jaką grupę demograficzną chcesz pozyskać. Mając na uwadze te czynniki, zdecyduj, jaki obraz chcesz zaprezentować swojej firmie, a który może pomóc Ci zdecydować, jaki ton będzie dla nas w Twoich filmach marketingowych.Podsumowując, ze względu na obecny wiek technologiczny firmy muszą być bardziej kreatywne w promowaniu siebie, jeśli chcą odnieść sukces. Marketing wideo jest jednym z najpopularniejszych sposobów na to. Możesz wyróżnić się na tle innych firm, korzystając z tych wskazówek dotyczących prawidłowego wdrażania filmów online.