26 września, 2023

Zamieszkaj Blog

Wykończenia, remonty, pomysły na wnętrze!

Do czego służą produkty takie jak quick detailery?

2 min read

Jeśli chodzi o detailing, dbanie i ochronę samochodu, warto wybierać profesjonalne preparaty, takie jak spraye quick detailer.

Często quick detailery mają w sobie woski lub silikony, aby dodać efekt połysku na powierzchni, co sprawia, że są to skuteczne produkty do czyszczenia i pielęgnacji, które pomagają nadać piękny i dopracowany wygląd różnym powierzchniom na zewnątrz i wewnątrz samochodu.

Do czego służą produkty takie jak quick detailery?

Profesjonalne produkty do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza pojazdu

Niektóre quick detailery są również zaprojektowane tak, aby dodać ochronę do wykończenia lub uzupełnić ochronę, jaką zapewnia istniejący wosk lub uszczelniacz w samochodzie. Mogą zawierać podobne składniki, takie jak woski lub uszczelniacze, ale w rozcieńczonym stężeniu, dzięki czemu można je bardzo szybko nakładać w formie sprayu. Ochrona jest często krótkotrwała i trwa od 1-4 tygodni, w zależności od produktu. Jednak warto dodać pewien poziom ochrony, jeśli nie masz czasu na ponowne woskowanie lub uszczelnianie pojazdu.

Nie wszystkie spraye quick detailer są tworzone jednakowo, takie produkty mogą mieć różne przeznaczenie. W sprzedaży znajdziemy wiele różnych marek i modeli, ale także różne typy quick detailerów, które można wykorzystać w różnych sytuacjach. Tradycyjne detailery oferują lekkie czyszczenie, poprawiają połysk i mają właściwości ochronne, woski w sprayu i uszczelniacze służą do dodania warstwy ochronnej i nabłyszczającej, quick detailery bezwodne służą do profesjonalnego czyszczenia powierzchni.

Większość marek produktów do auto detailingu oferuje tradycyjny spray quick detailer. Zapewniają one bardzo delikatne możliwości czyszczenia, co oznacza, że są bezpieczne w użyciu do usuwania plam z wody czy odcisków palców po myciu samochodu, ale zwykle nie są wystarczająco bezpieczne, aby usuwać kurz i brud między myciami lub istnieje ryzyko zarysowania powierzchni. Spraye quick detailer do pielęgnacji i ochrony wnętrza samochodu możemy zakupić na stronie https://detailingstore.pl/113-quick-detailery-do-wnetrza. Główne funkcje tradycyjnego quick detailera to nadanie połysku i powierzchowna warstwa ochronna w celu zapobiegania uszkodzeniom i silnym zabrudzeniom, mogą mieć również działanie hydrofobowe.